Hamburk se pouští do plošné propagace úchylek. Děti budou indoktrinovány

Zastupitelé německého Hamburku přijali „akční plán… pro pohlavní akceptaci a sexuální různorodost“, který předložil městský senát.

Akční plán má být každé dva roky aktualizován, aby reagoval na výzvy v oblasti tzv. rovnosti pohlaví. Má být uplatňován „ve všech společenských a státních oblastech“. Dokument se ale na svých 64 stranách věnuje do značné míry školkám a školám.

Plán mj. předpokládá, že děti budou získávat „zkušenosti s lidmi, kteří vypadají jinak nebo se chovají odlišně než ti, které dosud znaly“. Jedná se pochopitelně o všelijak psychicky narušené osoby a devianty.

„Je zde třeba také zohlednit otázky pohlavní identity a sexuální orientace,“ píše se dále v akčním plánu.

Dokument předpokládá, že zaměstnanci školek a škol podstoupí zvláštní školení, „aby se těmto otázkám dostala patřičná pozornost“ a jejich práce byla „genderově senzitivní“.

Známý katolický aktivista a novinář Mathias von Gersdorff k celé záležitosti na svém blogu napsal: „To, co akční plán nařizuje pro školky a školy, je natolik radikální, že je snad zbytečné cokoli dodávat, abychom pochopili, jak dalece mají být děti utvářeny v duchu genderové teorie.“

„Akční plán chce proměnit školy na místa genderové indoktrinace. Pohrdání právy rodičů na výchovu dětí je zarážející a připomíná diktatury dvacátého století,“ dodává Mathias von Gersdorff.

Plán má se týká nejen školek a škol, ale také sportovních a kulturních organizací. Rovnost pohlaví má být šířena rovněž v bezpečnostních složkách a na pracovištích. Hamburští policisté si např. budou podle deníku Bild více všímat „homo- nebo transfobní motivace“ pachatelů.

 

Zdroj: pch24.pl, mathias-von-gersdorff.blogspot.de, bild.de

20 Komentářů k "Hamburk se pouští do plošné propagace úchylek. Děti budou indoktrinovány"

 1. Felix | 8.2.2017 z 8:28 |

  Z mravního hlediska je to jistě špatný a škodlivý plán. Ale obecně špatná a škodlivá je celková politika Merkelové a nakonec i její CDU. Ale chceme Německo zdravé a silné? Vždy nás ohrožovallo. Proto si nestýskejme nad tímto akčním plánem a nad Merkelovou. Potřebujeme dvojí: před Německem se důkladně chránit a takových věcí se sami vystříhat. A za slabého a nemocného Německa nám to půjde mnohem snadněji. Nechtějme uzdravovat celý svět, napřed pečujme o své zdraví – obdobných nemocí je u nás dost a dost.

 2. Jenom pro upřesnění: v Hamburku vládnou Zelení.

  MRČ

 3. Petr | 8.2.2017 z 10:31 |

  Nepodceňujme Merkelovou, jistě nehraje za sebe, ale za plány elity, která ji používá celkem úspěšně na realizaci svých důmyslně vytvořených plánů k NWO…spíše se modleme, aby Pán zavčas zničil tyto strašlivé plány elity k redukci světové opulace a genocidě lidstva /viz viddea o Bildenbergu a těch, kteří tam patří/

 4. Felix | 8.2.2017 z 14:38 |

  MRČ: Co lze říci o vládě státu, která někde trpí „vládu kriminálníků“?

 5. Ad Felix: V případě Zelených bych řekl, že se spíš jedná o pošahané fanatiky.

  Martin R. Čejka

 6. Vostok | 8.2.2017 z 21:07 |

  Ad Felix Když se tahle deviace rozšíří v Německu, tak se plíživě budou rozšiřovat k nám. Když se vlny okupantů/migrantů usadí v Německu, tak se plíživě budou rozšiřovat k nám.

 7. Felix | 8.2.2017 z 22:09 |

  Vostok: Ano, za Sobotky, Babiše a Bělobrádka, s Kalouskem, Filipem a Fialou. Za čs-Trumpa by to bylo vyloučené.

 8. Vostok | 9.2.2017 z 8:36 |

  Ad Felix: A někdo takový jako Trump je aspoň na obzoru…?

 9. Petr | 9.2.2017 z 10:16 |

  Již dříve mě to napadlo v souvislosti s dubiií, s mlčením na ně, se story Maltézských rytířů, … s tím, jak se prefekt Kongregace pro nauku víry horlivě a razantně zastal pravdy magisteria, aby ukolébal zneklidněnou armádu „pravověrných“ a poté, co se jaktakž uklidní a dopřeje si odpočiněk, z druhé strany zaútočí nečekaně a naprosto v obratu o 180 stupňů nepřátelská skupina oněch „partyzánů, která hájí barvy nepřítele a udolává armádu pravověrných v té chvíli, kdy ona už nemá sílu a potřebnou razanci se bránit…podobnost čist náhodná nebo skutečná psychologická válka temných sil?

 10. Bepp | 9.2.2017 z 19:36 |

  Neidealizujte si Trumpa, z republikánů je rozhodně nejvíc „gay friendly“. Ano, je dobře, že vyhrál, rozhodně může prosadit mnoho dobrých věcí a neprosazovat mnoho špatných, ale konzervativec v katolickém chápání to tedy není. Je to konzervativec typu Mila Yiannopoulose.

 11. Ad Bepp: Je to holt doba, kdy volají kameny. Takový homosexuál Milo udělal za rok pro tzv. normální lidi v jistých ohledech víc, než republikánští „konzervativci“ za desetiletí.

  Martin R. Čejka

 12. Felix | 9.2.2017 z 22:12 |

  Vostok: Jistěže jsou čeští Trumpové na obzoru (kdo ho znal v US předloni?). To musíte vidět z toho, že nasr…st lidí (i) v ČR exponenciálně roste, což k vynoření čs-Trumpů je nutná a postačující podmínka. Např.: jen více migrantů! jen více parlamentních rozprav! Apod. Nemluvě o Církvi.

 13. Ad Felix: Nevidím podhoubí… a intelektuální zázemí.

  Martin R. Čejka

 14. http://www.onepeterfive.com/cardinal-gerhard-muller-receives-sharp-criticism-recent-il-timone-interview/
  Uplynul týden od publikování názorů prefekta Kongregace pro nauku víry v tisku, kardinála Müllera a už je to tady…
  prefekt se stává dalším kandidátem na uvolnění svého postu a tím tak, zdá se, doplní řady těch, kteří se „znelíbili“ a bude muset zřejmě uvolnit svůj vysoké post v církvi pro svou věrnost Bohu těm, kteří nebudou horlit pro magisterium a pravověrnost církve, ale naopak, solidárně budou stát při současných herezích AL a leštit kliky svou horlivou poslušností směrem k diktátorovi se železnou pěstí, který se začíná vybarvovat

 15. Tomáš | 12.2.2017 z 20:01 |

  ad Petr: To je v naprostém pořádku. Pán Bůh přece dělá všechno zgruntu pořádně. A platí to i pro Jeho vlastní dopuštění.

 16. ondrej kartak | 13.2.2017 z 9:35 |

  Tragicke na tom je, ze katastrofa Bergooglio brani videt realitu mulleru a dalsich koncilnich prelatu.

 17. Zabrousil jsem na web, určený mladým křesťanům v ČR… a s úžasem jsem nechápavě četl oslavné texty směrem k Františkovi…a napadla mě otázka…vrací se skryté metody komunismu k přeprogramování myšlení těch nezranitelnějších, mladých čistých duší ve prospěch lží a zlého? Vždyť on /zlý/ se nám směje spolu se svým povolným nástrojem za dveřmi, jak se mu daří lovit naivní, nadšené a bezelstné duše, spolu s kněžími…Pokud někdo, znalý angličtiny, se pozorně začte do článku na 1P5 , který jsem uvedl ve svém minulém komentáři, pak si přečte, jak se František srdečně směje protestům na plakátech v ulicích Říma, jak si pořídil vatikánského odstřelovače pro případné rebely z řad prelátů a vatikánských „ministrů“ kolem něho, kteří by náhodou nechtěli souhlasit s jeho herezemi… A pak se jen divím tomu zlověstnému mlčení v řadách kléru k tomu, co se v církvi ve skutečnosti již děje a již dnes odvíjí.. za tragické schizma, nad kterým se zavírají oči i uši. Asi tak nějak analogicky, jak nám to naši rodičové prezentovali, když řádil komunismus, kdy si museli myslet své a jednat podle toho, jak režim vyžadoval…nebo je to podobnost čistě náhodná? Jenže my jsme na církevní půdě na rozdíl od politického režimu, zde se od každého z nás očekává upřímné hledání pravdy, vedoucí k Pravdě a zásadnímu nekompromisnímu postoji, to ANO-NE, nikoliv korouhvička zmítaná větrem toho, co se po nás vyžaduje a co je pohodlnější…Pán Ježíš, ačkoliv věděl, že si podepisuje ortel smrti, přesto svědčil o sobě… když řekl: „Já a Otec jsme jedno..“ Což bylo v tehdejší době rovno rozsudku smrti pro tehdejší židovské vrchní osazenstvo…ale i za tuto cenu svědčil ve prospěch pravdy a spásy pro každého z nás… My si to neuvědomujeme, že je potřeba vstoupit buď na tu cestu následování našeho Mistra a Božského učitele , nebo na cestu kompromisů a tím přitakávání zlému, polopravdám a lžím ..? Nechce se nám angažovat pro naši šťastnou věčnost a raději budeme svým špatným příkladem duchovního ignorantství svádět maličké kolem nás? I to je volba, díky naší svobodné vůli,dokonce to nedávno zaznělo i při čtení ve mši svaté – Sir. 15,16-20.. Není na místě a důležité, se v tento historický moment zastavit, prosit Boha o rozlišení a vybrat si správně… nebo dál budeme spát, protože nám je to jedno ?

 18. Tomáš | 14.2.2017 z 19:08 |

  Nevrací, Peter. Spíš ještě neskončily…

 19. Vostok | 15.2.2017 z 18:09 |

  Ad Felix k Trumpovi aneb nasranost lidí nestačí a stačit nebude:
  http://thesaker.is/the-neocons-and-the-deep-state-have-neutered-the-trump-presidency-its-over-folks/

 20. Vostok | 10.4.2017 z 9:09 |

  Ad Felix Po útoku na Sýrii je Trump definitivně součástí deep state.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*