USA poslaly do Evropy svého vyslance „práv“ LGBT. Má domluvit i Vatikánu

Ministerstvo zahraničních věcí USA poslalo do Evropy svého vyslance „práv“ LGBT (tj. leseb, gayů, bisexuálů a transgender osob), který má kromě jiných zemí jednat také ve Vatikánu, aby zde hájil „práva“ homosexuálů.

Jak informovalo americké ministerstvo zahraničí, zvláštní vyslanec Randy Berry bude v Evropě pobývat až do 13. listopadu a navštíví Řecko, Albánii, Bosnu, Kosovo, Srbsko, Černou horu, Itálii, Izrael a Vatikán.

V oficiální zprávě ministerstva čteme, že se Berry během své cesty zúčastní setkání se zástupci vlád, světa byznysu, vědy, „občanských“ organizací a náboženskými představiteli.

Nový úřad vyslance práv LGBT vznikl před několika měsíci a do jeho čela byl jmenován právě Berry, který se už dříve jako diplomat angažoval v různých zemích (Nizozemsko, Bangladéš, Egypt, Uganda a JAR) za šíření „práv“ homosexuálů.

Americký ministr zahraničí John Kerry, který se označuje za katolíka, v souvislosti se založení nového úřadu velvyslance „práv“ LGBT uvedl, že „boj za obranu a šíření lidských práv LGBT osob je ústředním bodem naší angažovanosti ve věci pokroku lidských práv ve světě, srdcem a svědomím naší diplomacie“.

 

Zdroj: PCh24.pl

1 Komentář k "USA poslaly do Evropy svého vyslance „práv“ LGBT. Má domluvit i Vatikánu"

  1. Libor Rösner | 30.10.2015 z 13:51 |

    Ve Vatikánu bude hájit právo na hřích?

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*