Uvězněný francouzský kněz: Islám je Boží trest za odpadlictví

Otec Guy Pagès jasně dokázal, že miluje Boha, křesťanství a svou rodnou Francii. Státní úřady ho za jeho věrnost Všemohoucímu, Církvi a vlasti pronásledují kvůli údajné obhajobě terorismu.

Jak na zpravodajském portálu Shoebat upozornil Andrew Bieszad, tohoto katolického kněze zatkla francouzská policie, která také vyřadila z provozu jeho webové stránky Islam-et-Verite.com (Islám a pravda, nyní již opět funkční – pozn. red.). I když se vláda snaží P. Pagèse umlčet, Bieszad cituje interview, které otec Pagès nedávno poskytl portálu Polonia Christiana.

P. Pagès se nebojí mluvit pravdu, ale nepochybně se kvůli tomu stane terčem hněvu radikální levice, militantních multikulturalistů, ale i kapitulantům ve vlastní Církvi, neboť říká: „Tím, že se země západní Evropy zřekly křesťanství, začaly nahrávat islamizaci, a sama Církev podle všeho nenamítá nic proti názoru, že islám je dobrým náboženstvím.“

U těch, kdo podporují islám, musí kontroverzní duchovní vyvolávat záchvaty mrtvice biblických rozměrů: „Evropané jakožto nemuslimové by se islámu měli obávat, protože islám z nich chce udělat své poddané. Navíc, jak již bylo řečeno, slovo ‚islám‘ znamená ‚podvolení‘. Podvolení čemu? Antikristu. Neboť kdo jiný může přijít po Kristu, když ne Antikrist? Islám přichází zničit Kristovo dílo.“

Snad nejlepším shrnutím rozhovoru je to, že P. Pagès připisuje islamizaci Evropy a kolaps křesťanství na kontinentu na vrub jak sekulární, tak křesťanské Evropě: „Nemuslimové by tedy měli chápat, že když odmítají Krista, dostanou Antikrista. Rozvoj islámu na Západě je tvrdý trest za odpadlictví.“

Francouzský portál Résistance Républicaine uvedl také důvod, proč francouzská policie vtrhla do sídla internetového poskytovatele P. Pagèse a následně zabavila server a všechen související software, hardware a dokumenty.

Podle tohoto webu je otec Pagès obviněn z porušení stavu nouze ve Francii, který byl zaveden po útocích islámských džihádistů v Paříži v listopadu loňského roku. Uvádí se, že proti knězi bylo vzneseno obvinění za to, že na své webové stránce vyvěsil fotografie krveprolití spáchaného islámskými teroristy na návštěvnících divadla Bataclan, kde bylo zabito 89 lidí.

Za zveřejnění fotografií nevinných zabitých lidí byl P. Pagès obžalován z následujícího porušení zákona:

Paragrafy 5461-2, 227-24 a 225-17 trestního zákoníku kriminalizují „vysílání zpráv násilné povahy, které podněcují terorismus, pornografii nebo pravděpodobně vážně poškodí lidskou důstojnost […] jestliže tyto zprávy mohou vidět či vnímat nezletilí a jestliže je tím narušena úcta k zemřelým.“

Kevin Whiteman

 

 

Zdroj: kevinwhiteman.com

12 Komentářů k "Uvězněný francouzský kněz: Islám je Boží trest za odpadlictví"

 1. Přátelé,
  upozorňuji na majstrštyk tohoto kněze, kde na jednoduchých třech otázkách prokazuje, že všichni imámové jsou nutně podvodníci a Alláh jest obyčejná modla:
  https://vimeo.com/146664547

 2. Lucie Cekotová | 15.3.2016 z 14:32 |

  Na jeho stránkách http://www.islam-et-verite.com/, které přinejmenším teď normálně fungují, je skvělých příspěvků celá řada, a to nejen o islámu. Je to ovšem čtení výhradně pro nás frankofily, neboť stránky nemají jinou jazykovou verzi než francouzskou.

 3. david | 15.3.2016 z 15:26 |

  Ano, Alláh byl vždy modlou, dokonce byl mezi ostatními modlami největší. Odtud onen musulmanský pokřik „Alláhu akbar!“ Islám není nic jiného, než falešné náboženství. Mužeme číst v evangeliích kde nás Kristus varuje před falešným prorokem, velice jasně hovoří sv. Jan o Antikristu. Všechny tyto výroky aplikované na Islám nám dávají poznat s kým máme tu čest.

 4. david | 15.3.2016 z 15:32 |

  Doporučuji navštívit a šířit tyto stránky:
  http://krestaneprotiimigraci.cz/

 5. Díky. Dám to pak i na hlavní stránku.

  Martin R. Čejka

 6. Miloš | 15.3.2016 z 22:40 |

  Z evangelií a od sv. Jana se dozvídáme že po Kristu má přijít antikrist. Je snad islám /podrobení/něčím jiným?

 7. Renda | 16.3.2016 z 14:22 |

  Dnes lidem vtloukají do hlav , že s muslimy máme společného Boha, žeje islám mírumilovný , že jen ti islamisté jsou špatní . Halík islamisty srovnává s tradičními katolíky .

 8. Jaromír CHARAMZA | 19.3.2016 z 13:26 |

  Nelze nežli souhlasit. Obdobnou řeč v polovině loňského roku vedl i Pát.Petr PIŤHA a jeho řeč v podobě záznamu oběhla celou republiku. Co říci k tomu víc,snad jen to,že je třeba se zbavit těch,kteří nás do tohoto marastu stále více zatahují. Mirek

 9. LaFemme | 3.4.2016 z 21:21 |

  Pri diskusiách o pôvode islamu mi napadnú tieto dve veci.
  1. Z Nového zákona vieme, že sa archanjel Gabriel zjavil Panne Márii a zvestoval jej narodenie Božieho Syna, Pána Ježiša. Prorok Mohamed tvrdil, že sa mu zjavil archanjel Gabriel a nadiktoval mu Korán. V ňom však píše niečo iné o Pánu Ježišovi – moslimovia Pána Ježiša pokladajú za proroka, nie za Božieho Syna.
  KTO sa teda zjavil Mohamedovi a nadiktoval mu Korán?
  2. Apoštol Pavol píše v Gal 1, 8: „Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty!“

 10. Karol Dučák | 4.4.2016 z 21:16 |

  Pozor! Zďaleka nie všetci moslimovia sú nebezpečenstvom pre nás. Milióny moslimov v celosvetovom meradle konvertujú každý rok na kresťanstvo. Zásluhu na tom má aj krásavec Rachid z Maroka, svetoznámy konvertita, ktorý vyrástol v moslimskej rodine, no neskôr konvertoval na kresťanstvo a dnes vysiela svoj program v Al hayat TV, v ktorom pomáha iným moslimom konvertovať na kresťanstvo.
  Zvlášť ma zaujalo nasledujúce vysielanie:
  https://www.youtube.com/watch?v=1qzwDTblPiE
  Je k dispozícii dvojjazyčný preklad, anglický a nemecký. Tým, ktorí nepoznajú ani jeden z týchto jazykov, prezradím, že v tomto programe bratia Ahmad a Rachid pomáhajú volajúcim k pravému náboženstvu. Je potrebné maximálne podporiť týchto konvertitov, ktorí neraz suplujú našich misionárov v moslimských krajinách. Pán Boh zaplať za nich!

 11. Karol Dučák | 4.4.2016 z 21:47 |

  David, pre poriadok Vás musím poopraviť . „Alláhu akbar!“ nie je moslimský pokrik, ale je to pozdrav, ktorý používajú aj arabskí kresťania.
  Samotný pojem Alah (uvádzaný aj ako Allah) je arabským ekvivalentom výrazu Boh. Mohamed nevytvoril etymologickú podobu tohto pojmu, ale prevzal ju z prostredia, v ktorom sa už dávno pred vznikom islamu vyskytovalo v dosť vágnej forme poňatie o jednom najvyššom božstve, avšak bez určitých predstáv o jeho moci a vlastnostiach. V názve Il (Ilu, Iláh, Ha-Iláh a pod.), spoločnom u všetkých semitských národov, sa sústreďoval pojem pôvodne mesačného božstva, zatiaľ čo slnečné božstvo (ženského rodu) malo názov Ilát (Iláhat, Ha-Ilát, al-Ilát). Iláh bez určitého člena bolo božstvo, ale pojem al-Láh (resp. Alláh) s členom znamenal toto jediné božstvo.
  Podobný výraz má aj aramejský jazyk, teda rodný jazyk nášho Pána Ježiša Krista. V aramejčine je ekvivalentom nášho výrazu Boh slovo Alaha. V arabčine je to slovo Allah. Preto aj arabskí kresťania používajú pozdrav: „Alláhu akbar!“

 12. David | 5.4.2016 z 17:17 |

  AD Karolo Dučák – děkuji za vysvětlení.
  AD La Femme – Te údajný archanděl Gabriel dokonce Mohameda škrtil a násilím ho nutil psát Korán. Myslím, že katolíci by měli mít jasno, o koho se to ve skutečnosti jednalo. I mnozí svatí jím byli fyzicky napadáni.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*