Make America Great… Ministr se pokřižoval a viceprezident promluví na Pochodu pro život (+ video)

S nástupem Donalda Trumpa do úřadu amerického prezidenta lze pozorovat jisté změny. Bílý dům potvrdil, že by viceprezident Mike Pence měl promluvit na letošním Pochodu pro život, který se koná 27. ledna ve Washingtonu, D. C. Bude to vůbec poprvé, kdy takto vysoce postavený politik vystoupí osobně před účastníky pochodu. Na pochodu navíc promluví také oficiální poradkyně prezidenta Kellyanne Conwayová. Pence i Conwayová patří ke známým odpůrcům zabíjení nenarozených.

Jako zajímavost nakonec uveďme, že se nový ministr vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických generál John F. Kelly po složení přísahy pokřižoval (video 1:03). Kelly se narodil v roce 1950 v irské katolické rodině a od svých dvaceti let sloužil v americké armádě.

ACS

10 Komentářů k "Make America Great… Ministr se pokřižoval a viceprezident promluví na Pochodu pro život (+ video)"

 1. Libor Rösner | 27.1.2017 z 16:09 |

  Dobře, že to v tom nadpisu je v tomto pořadí a ne přehozené:)

 2. Díky Bohu…jen tak dál, nebuďme pasivní a pomáhejme modlitbou a zvl. růžencem za nejmocnější země světa a jejich vlády, presidenty a především prosme o zasvěcení Ruska Neposkvrnnému Srdci Panny Marie do výročí Fatimy, to je to velmi důežité …viz časop. Regina XX/2/

 3. Je to působivé, člověk se na tu skutečnost dívá s očekáváním. Je dokonce možné, že vše na tomto generálovi je opravdové.
  Trocha z toho lomozu okolo prezidenta Trumpa ulpěla s touto zprávou i sem. Abych předeslal, jsem pesimista (rád se budu mýlit). Existují menšinové názory, že Trump je nástrojem globalistů a politická situace se jim s jeho vítězstvím vůbec nevymkla kontrole, podobně ani Brexit a další pronárodní síly v EU. Podmínky pro jeho zvolení byly vytvořeny (jako již opakovaně v historii) a vzedmutí lidí bylo nefalšované. Možná, že většina lidí, která si přeje změny k lepšímu, vidí, co chce vidět. Na Protiproudu vyšel nedávno jeden osamocený článek, který ale na rozdíl od radostného povyku dává smysl (viz odkaz dole). Neumím si představit, při dnešním stavu společnosti, jak by se vše mohlo napravit jinak, než nadpřirozenou cestou.

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2900-svetova-ekonomika-na-kraji-propasti-nejvetsi-bublina-historie-praskne-v-roce-2017-hodny-obama-a-zli-konzervativci-vybuch-umozni-zrozeni-svetove-meny-donald-trump-jako-volavka-lze-zabranit-katastrofe.htm

 4. Veronika | 28.1.2017 z 9:20 |

  Milí bratři a sestry v Kristu,

  jistě jste četli tento výborný článek, a pokud ne, vřele doporučuji:
  http://www.duseahvezdy.cz/2017/01/20/je-donald-trump-novy-cisar-konstantin/
  Samozřejmě, můžeme různě spekulovat, kdo je s kým spojený, kdo za koho „kope“…nicméně z některých kroků prezidenta Trumpa můžeme být právem nadšení, no a co bude dál? Uvidíme, strom se pozná po ovoci. Co můžeme udělat my, obyčejní „pěšáci“? Máme větší moc, než si myslíme. My totiž vítězíme Boží mocí! Můžeme se modlit růženec, vzývat sv. archanděla Michaela, přijímat svátosti (pokud můžeme), prosit svaté o přímluvu… Věřím, že „vysokou politiku“ nedělají ani tak viditelní politikové jako tišší lidé, kteří se ve skrytosti oddaně modlí. A nepřestávám věřit v Boží zásah, situace ve světě je už lidskými silami neřešitelná.

 5. Pavel | 28.1.2017 z 23:27 |

  Jedna věc je jistá: toto se mládencům z různých vládnoucích lóží určitě nelíbí…

 6. Wachtl | 29.1.2017 z 8:02 |

  to Veronika: Je úsměvné to nadšení z „některých kroků prezidenta Trumpa“.Najednou nevadí tři manželství,osahávání žen,neplacení daní aj. Takže jak kdy,jak se nám právě hodí do krámu ,že ?

 7. Ad Wachtl: Z toho, že někdo považuje některé kroky Trumpa za dobré, nevyplývá, že mu nevadí jeho mravní poklesky. Máte evidentně problémy s logikou. Nota bene, takový Václav Havel zahýbal manželce a dotáhl to až na slunečního Boha. Je tedy vidět, že to jde, když se chce.

  Jinak pokud jde o údajné „osahávání žen“, doporučuji se seznámit s fakty a neopakovat pomluvy levicových moralistů. Pokud vím, tak při „neplacení daní“ Trump žádný zákon neporušil. Nikde není psáno, že člověk má platit víc, než co musí.

  Chápu, že se Vám, Mons. Halíkovi a dalším nyní hroutí váš svět, ale zachovejte si jistou důstojnost a rozum. U Mons. Halíka to očekávat nelze, ale Vám se to třeba podaří…

  Martin R. Čejka

 8. Wachtl | 29.1.2017 z 22:22 |

  to Hodie: Naštěstí Vás mohu uklidnit,že se mi svět vůbec nehroutí :-).A jsem si jist,že ani Mons.Halíkovi ne.Naštěstí máme pevnou důvěru a oporu ve Svatém Otci Františkovi,který právě Vás tak irituje.

 9. To Wachtl: Chtěl jsem napsat: „Tak to Vám přeji.“ Ale pak mi došlo, že by to mohl být hřích proti blíženecké lásce.

  Martin R. Čejka

 10. Wachtl | 30.1.2017 z 8:38 |

  To Hodie : Ale proč ? Já bych měl radost,kdybyste mi popřál splnění mých nadějí vkládaných ve Svatého Otce. I já Vám (i sobě ) upřímně přeju ,aby vláda Donalda Trumpa přinesla dobré výsledky !

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*