Odsoudil malého Alfieho Evanse na smrt. Kdo je soudce Anthony Hayden?

Případem téměř dvouletého Alfieho Evanse žije celý svět. Anglický chlapec trpí degenerativním neurologickým onemocněním, které lékaři nedokázali přesně určit. Byl připojen k přístrojům umožňujícím dýchání a hydrataci. Britský soud na návrh lékařů proti vůli rodičů rozhodl, že má být „ve svém vlastním zájmu“ od přístrojů odpojen, přičemž lékaři předpokládali, že se chlapec do tří minut udusí a zemře. Tak se ale nestalo a Alfie dál bojuje o svůj život. Později mu lékaři po devíti hodinách znovu zavedli kyslík a začali mu dodávat tekutiny. Soud rodičům rovněž neumožnil vzít chlapce domů nebo jej přepravit do Itálie, kde ho byla ochotna přijmout vatikánská dětská nemocnice Bambino Gesu. Nic zde nepomohla osobní přímluva samotného papeže Františka.

Kdo je ale soudce Anthony Hayden, který odsoudil Alfieho Haydena na smrt a pošlapal práva rodičů?

Už během přelíčení soudce Hayden neskrýval svůj nevraživý postoj k rodičům Alfieho Evanse a těm, kteří podle jeho mínění jim „dávali falešnou naději“. Často právní zástupce rodičů přerušoval a označoval jejich obhajobu „citovými nesmysly“. Když např. jeden z nich poukázal, že současný právní stav ve věci Alfieho Evanse odporuje civilizovaným normám, soudce odpověděl, že si nepřeje, aby se soud stal místem hlásání „frází a definic“.

Později se ukázalo, že soudce Anthony Hayden je členem organizace The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG), která se mj. věnuje podpoře adopcí dětí homosexuálními páry. Samotná organizace BLAGG označuje Haydena jako odborníka na rodinné a dětské právo.

Hayden je také spoluautorem knihy Children and Same Sex Families: A Legal Handbook („Děti a stejnopohlavní rodiny: Právní příručka“), v níž se homosexuálům radí, jak mají postupovat v případě adopcí dětí.

Soudce Hayden je rovněž znám z toho, že rozhoduje ve prospěch homosexuálů a podporuje eutanazii a potraty.

V roce 2016 odebral rodičovská práva ženě, která nechtěla svého syna vychovávat jako „ženu“, třebaže se za ni považoval. Podle soudce matka „páchala nepředstavitelné násilí na psychice dítěte a způsobovala mu citovou bolest“. To stačilo, aby přišla o svá rodičovská práva.

 

Zdroj: lifesitenews.com, pch24.pl

5 Komentářů k "Odsoudil malého Alfieho Evanse na smrt. Kdo je soudce Anthony Hayden?"

 1. Pavel | 28.4.2018 z 11:28 |

  „Soud rodičům rovněž neumožnil vzít chlapce domů“.
  Kde už to jsme?

 2. Bepp | 29.4.2018 z 0:19 |

  Alfie byl pokřtěn katolickým knězem a zemřel před věkem dosažení rozumového chápání. Je tedy de facto s jistotou v nebi. Naše modlitby teď potřebují tyto zrůdy, aby se obrátily.

 3. Tomáš Navrátil | 1.5.2018 z 6:13 |

  ad Pavel: Jsme v Božích rukou.

 4. Je to žijící ďábel. Nevím zda jej přirovnat spíše k Hitlerovi nebo Mengelemu
  Je to stejná zrůda -na každou sviní se vaří voda. Doufám, že i na něj.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*