Evropská unie bude z našich peněz podporovat sodomii a další úchylky

Evropský parlament schválil program „Občané, rovnost, práva a hodnoty“, který předpokládá dotování nevládních organizací působících v oblasti tzv. lidských práv. Netýká se to ale všech takovýchto organizací. Rezoluce Evropského parlamentu jasně uvádí, na ochranu jakých skupin a menšin půjdou unijní peníze. Jedná se především o organizace podporující LGBTQI a feminismus nebo bojující proti tzv. diskriminaci.

V dokumentu se zmiňují skupiny a menšiny, které se údajně stávají nejčastěji obětí násilí a diskriminace. Velká pozornost je věnována „násilí z důvodu pohlaví a vůči ohroženým skupinám, jako jsou osoby LGBTQI nebo postižené osoby“. Hovoří se také o rostoucím násilí vůči ženám a jejich diskriminaci. „Je zapotřebí aktivně bojovat proti pohlavním stereotypům od nejútlejšího věku, jakož i všem projevům nenávisti a násilí v internetu. V této souvislosti má zásadní význam podpora organizací hájících práva žen a jiných subjektů působících v této oblasti. Děti, mladí lidé a jiné ohrožené skupiny, jako jsou osoby LGBTQI nebo postižené osoby, jsou rovněž vystaveny většímu nebezpečí násilí, zejména v rodinných vztazích a svazcích,“ čteme v rezoluci.

V jiném bodě jsou zmiňovány další skupiny a menšiny, které jsou údajně v Evropě diskriminovány. „Program má podporovat aktivity, jejichž cílem je zamezit veškerým formám diskriminace, rasismu, xenofobie, afrofobie, antisemitismu, nepřátelství vůči Rómům, nenávisti vůči muslimům a jiným podobám netolerance, včetně homofobie, bifobie, transfobie a jiným podobám netolerance s ohledem na pohlaví,“ stojí v unijním programu.

Autoři programu se ani jedním slovem nezmiňují o diskriminaci křesťanů.

 

Zdroj: ordoiuris.pl

7 Komentářů k "Evropská unie bude z našich peněz podporovat sodomii a další úchylky"

 1. Ondřej Karták | 26.4.2019 z 21:00 |

  Je třeba odstěhovat se z velkých kosmopolitních měst, budou hořet jako první.

 2. Tomáš Navrátil | 26.4.2019 z 21:58 |

  Křesťané jsou už mnoho stovek let diskriminováni plošně a Ježíš Kristus přece nesliboval křesťanům „nediskriminaci“, nýbrž pronásledování s tím, že se v takové situaci má křesťan radovat, protože už má svoji odměnu.

 3. Optimista | 27.4.2019 z 8:05 |

  Schváleno to bylo 17. 4. t. r. Kdosi tady požadoval více optimistických zpráv. Ten optimismus z těchto události svedou vybásnit a vycizelovat už jen umělečtí tvůrcové Katolického týdeníku. My se spíš optáme, jak toto vše skončí. Ne, že by si to někdo přál, ale, jak psáno, člověka jako člověka nezměníš, nezvládne to ani europarlament. A tak, když se člověk naštve, může to skončit takhle: https://www.youtube.com/watch?v=w8GjD2GWMAo – ne se židem-bankéřem-Jidášem, ale s LGBT.

 4. Ad Ondřej Karták: Úloha velkoměst je velmi zajímavé téma. Americký židovský politolog, který se věnoval demokracii nového věku, Benjamin Barber zdůrazňoval, že se velká města stanou středisky pokroku a moci a převezmou do značné míry úlohu států. (Viz If Mayors Ruled the World: Dysfunctional Nations, Rising Cities – „Kdyby primátoři vládli světu: nefunkční národy, vzestup měst“.) Někde na perifériích sice ještě budou žít primitivní domorodci, kteří pokrok nepochopili, ale jejich role bude zcela okrajová. Myslím, že tato tendence je zřejmá i u nás.

  MRČ

 5. Pavel | 28.4.2019 z 8:25 |

  Zajímavým způsobem zhodnotil situaci v Evropě v jednom ze svých projevů ruský prezident Vladimír Putin:

  „Vidíme, jak většina euroatlantických zemí fakticky jde cestou odmítání svých kořenů, včetně křesťasnských hodnot, které tvoří základ západní civilazace. Popírají se morální zásady a jakákoli tradiční identita: národní, kulturní, náboženská nebo dokonce pohlavní. Provádí se politika, která řadí na stejnou úroveň velkou mnohodětnou rodinu a parnterství osob stejného pohlaví, víru v Boha a víru v Satana.

  Výstřelky politické korektnosti jsou tak daleko, že už se vážně mluví o registraci stran, jejichž cílem je podpora pedofilie. Lidé v mnoha evropských zemích se bojí nebo stydí mluvit o své náboženské příslušnosti. Ruší se a přejmenovavají svátky, aby stydlivě schovali podstatu těchto svátků – jejich morální základ. A tento model se agresivně snaží vnutit celému světu.

  Jsem přesvědčen, že je to přímá cesta k degradaci a primitivismu, k hluboké demografické a morální krizi“.

  Nemá- žel Bohu – pravdu?

 6. „Je naprosto fatální, aby politici rozhodovali o našem svědomí, o tom, jak má vypadat naše rodina, jak se máme dívat na opačné pohlaví, co a kde smíme říkat.
  „Tohle není záležitost správy věcí veřejných, tedy politiky. Dnes nám chybí něco podobného církvi, tedy nezávislá moc, která by se nestarala o politiku, ale o morálku.“

  (Historik a spisovatel Vlastimil Vondruška v sobotním vydání deníku Mladá fronta Dnes 27.4.2019)

  Je to trochu ironické: že tu niekto opäť potrebuje „niečo ako Cirkev“ na záchranu morálky s spoločnosti (!)
  A oficiálna Cirkev ?
  Zatiaľ bojuje za záchranu planéty s mladičkou Gretou
  či učí veriacich triediť odpad (Laudato Si, č.211)

  Čo bude so soľou, až stratí…

 7. Slávek | 28.5.2019 z 20:10 |

  Jisté globální skupiny zveličují a uměle přiživují chiméru diskriminace menšin, aby pak, z důvodu jejich „ochrany“, omezili plošně svobodu všem. Za tím účelem jim přijde vhod jakákoli menšina, kdokoliv, cokoliv. Hlavně musí být uvěřitelné, že menšina je ohrožována a že je proto nutné „utáhnout šrouby“. Směřuje to k nové totalitě.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*