Vyšla kniha „K čertu s rodinou“. Jak si ji objednat?

V posledních měsících jste zde měli možnost přečíst si některý z dopisů, adresovaných zkušeným ďáblem Quellem nováčkovi v čertovském řemesle Malthusovi. Jejich skutečný autor, kanadský spisovatel Kennedy Hall, jsa inspirován nadčasovou knížkou C. S. Lewise Rady zkušeného ďábla, využil nedávno zinscenované Operace C-19 k přiblížení aktualizované metodiky pekla, odpovídající mentálnímu rozpoložení člověka soudobé postkřestanské éry. Učinil tak na příkladu obyčejné rodiny, s níž se mnozí z nás dovedou snadno identifikovat. Je možné, že některý z dopisů, zde na webu publikovaných, vnesl do duší čtenářů více duchovní skepse, než tolik potřebné naděje. To se občas stává, čteme-li jen určitou pasáž daného literárního díla. Kniha, nazvaná poněkud provokativně K ČERTU S RODINOU, však i přes některé neútěšné momenty bezútěšně nekončí. Naopak. Osobně se o tom přesvědčíte ve chvíli, kdy si knihu, kterou již z části znáte v elektronické podobě, přečtete v papírovém kapesním formátu celou. Co pro to máte udělat?

Jen jedno jediné – objednejte si ji a to na adrese semin@outlook.cz. Obdržíte pokyny k platbě (kniha stojí, i s poštovným, 120 Kč) a následně i knížku (případně knížky, budete-li chtít obdarovat vaše blízké).

Přejeme všem čtenářům požehnané léto a hojné duchovní plody z četby!

4 Komentáře k "Vyšla kniha „K čertu s rodinou“. Jak si ji objednat?"

 1. Jaroslav | 13.7.2022 z 19:13 |

  „Jejich skutečný autor, … “

  Já jsem si to myslel, že to nejsou rady skutečného ďábla …

 2. Kniha je perfektní, moc se mi líbila.

 3. Výborná kniha, moc se mi líbila.

 4. Tomáš Navrátil | 16.9.2022 z 21:38 |

  Objednával jsem nadvakrát po 3ks. Způsobila lehčí kolaps i u přemýšlejících modernistů. A přinesla mi velmi milý kontakt s distributorem. Deo gratias.
  Bůh vám všem žehnej.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*